Na veletrhu kariéra+ jsme navazovali vztahy se studenty

V Univerzitní aule VŠB -Technické univerzity Ostrava jsme jim nabízeli stáže, vedení projektů a závěrečných prací nebo dlouhodobé trainee programy. Chcete to zkusit i vy?

Hledáme studenty technických oborů 

Zajímá vás, jak to vypadá a funguje uvnitř významné výrobní společnosti, která dodává výrobky pro přední světové značky v automobilovém a zemědělském oboru? Chcete mít náskok před ostatními?

Zapojíme vás do práce v našich útvarech jako je kvalita, projekty, technologie, obchod, výroba – lisování, svařování, obrábění. Ti, co u nás uspějí, mohou spojit svoji studentskou zkušenost s první pracovní příležitostí.

Pro více informací a třeba i návštěvu se neváhejte ozvat na: personalni@tawesco.cz  

Na  kariéře+ představili personalisté z Tawesca a Kofingu celou skupinu Promet Group, kterou tvoří divize strojírenství, inženýringu a metalurgie. Jak to na místě vypadalo, uvidíte v naší reportáži.  

8. 3. 2024 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše