Odvětví

TAWESCO dodává díly významným automobilkám a výrobcům nákladních vozů, kolejových vozidel, zemědělské, lesní, manipulační a komunální techniky.

Snažíme se plnit náročné požadavky našich zákazníků a nabízet nová řešení. Pomocí lisovacích nástrojů vyrobených v naší vlastní nástrojárně nebo dodaných našimi zákazníky lisujeme složité konstrukční polotovary zahrnující například vnitřní díly karoserie - interiéry bočních a pátých dveří, střešní rámy, C-sloupky a vnitřní výztuhy.

Mezi naše významné zákazníky patří například koncern Volkswagen v čele se společností Škoda Auto, VW, Audi, Bentley, SEAT, TPCA, Volvo a mnoho dalších.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Spojte se s námi.

Náš kontakt

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše