Kopřivnické dny techniky poprvé s účastí TAWESCA

Díky vytíženosti našeho stánku a pozitivním reakcím návštěvníků bylo opět vidět, že společnost TAWESCO je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji. Už dnes víme, že příště nemůžeme chybět!

Náš stánek byl ukázkou forem a výlisků pro nejnovější vozy ve flotile osobních automobilů ŠKODA AUTO a.s. a také zvedacích zařízení společností Linde Material Handling a STILL GmbH. Zájem návštěvníků byl enormní!

Na akci se přišla podívat také generální ředitelka TAWESCA Margita Rejchrtová, která ocenila prezentaci svých kolegů. "Naše první Kopřivnické Dny Techniky a hned takový úspěch! Díky za perfektní organizaci Radovanu Lužnému, Miroslavu Pechánkovi a Aleši Poslěchovi a hlavně za nasazení celého týmu. A že jsme měli co ukázat! Postranici na Škodu Octavia, rámky oken, panoramatické střechy a zadní čela na Kodiak, Enyak a Superb. Díly na vysokozdvižné vozíky Linde a bagříky Bobcat. Chyběly jen rámy pro Tatru a John Deere, nevešly se nám tam. Tak příští rok, na větším prostoru, nashledańou, protože máme být na co pyšní." 

Děkujeme všem kolegům, kteří reprezentovali naši společnost:

Martina Melčáková, Pavel Socha, Josef Pardubický, Jarmila Adámková, Petra Tarczyňska, Miroslav Holaň, Veronika Víchová, Daniel Hruška, Radek Najzar, Zdeňka Juřicová, Martin Petráš, Radovan Lužný, Nela Fencíková, Aleš Pospěch, Miroslav Pechánek.

 

 

13. 6. 2024 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše