Naši obchodníci absolvovali slavný Vasův běh na 90 km!

Jan Solich a Jan Novák jsou kamarádi z dětství, kteří se po letech náhodně potkali v našem kopřivnickém TAWESCU. Obchodníci, sportovci a nadšenci se dali opět dohromady. Tentokrát se vydali zdolat společně švédský VASALOPPET.

Na konci února se ve Švédsku zúčastnili jednoho z nejznámějších „LAUFŮ“ na světě. Závod v běhu na lyžích Otevřená stopa byl dlouhý 90 km a kopíroval hlavní závod, ve kterém jela 3. března světová elita.

Naši kolegové se museli poprat především se špatným počasím. Většinu dní jejich pobytu totiž pršelo a na trati byl těžký sníh. Navzdory tomu se na startu setkal dvojnásobný počet závodníků než jak tomu bylo v předchozích letech. Přesto to zvládli a parádně! Celkově dojeli 163. a 213. z 9500 startujících!

Pánové, jste skvělí, moc vám gratulujeme! A jsme rádi, že jsme mohli v rámci sponzoringu zaměstnanců Promet Group podpořit právě vás. 

4. 3. 2024 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše