Návštěva z České televize

Měli jsme v TAWESCU speciální návštěvu. Ostravský štáb České televize u nás natáčel do Událostí reportáž o firmách, které i přes nestabilní ekonomickou situaci v posledních letech investovali.

Tawesco má za sebou z pohledu investic významné období. Posledních pět let patřilo investičně k rekordním. Ukázali jsme jim proto naši nejvýznamnější investici. Transferový lis za 250 milionů. 

Poděkování patří kolegům z Tawesca v čele s  Martinem Krupou, Miroslavem Pechánkem, Patrikem Toráčekm a Lukášem Dostálem, kteří se postarali o vše potřebné pro natáčení.

Článek k tématu a reportáž najdete ▶ Firmy reagují na snižování úrokových sazeb. Čeká se u nich zvýšení investic — ČT24 — Česká televize (ceskatelevize.cz)

5. 4. 2024 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše