Prohlédněte si v našem videu výrobní haly TAWESCA

Ročně v nich vyrobíme přes 16 milionů výrobků! Patříme mezi společnosti s nejkomplexnějším know-how v oblasti lisování a svařování dílů pro segmenty automotive, zemědělské, lesnické a manipulační techniky.

Zveme vás na krátkou prohlídku našeho kopřivnického závodu. Ukážeme vám, kde a jak vznikají naše výrobky. 

✅ Mezi naše největší zákazníky patří Škoda Auto a skupina Volkswagen Group.
✅ V každém ze 781.000 loni vyrobených vozů Škoda v Česku najdete díly od nás.
✅ Lisované a svařované díly nebo speciální formy pro lisy vyrábíme také pro značky Audi, Bentley, Mercedes nebo Tesla.
✅ Lisujeme a svařujeme díly i pro nákladní vozy Tatra Trucks.
✅ V oblasti zemědělské techniky je již 15 let naším klíčovým zákazníkem světoznámý producent John Deere.
✅ Mezi výrobci manipulační techniky jde o dobře známé a zavedené značky Doosan, Bobcat nebo Linde.

„Naše lisované a svařované díly najdete v automobilech, kombajnech, secích strojích, lesní technice nebo třeba ve vysokozdvižných vozících světoznámých značek po celé Evropě. Počet zákazníků chceme do budoucna dál zvyšovat. Cílem je diverzita portfolia a tím snížení závislosti na jednom či dvou oborech. V dnešní době plné změn je to pro stabilitu výroby velmi důležité,“ komentuje obchodní plány Margita Rejchrtová, generální ředitelka společnosti Tawesco.

Tawesco v posledních pěti letech investovalo do výroby více než 900 milionů korun. Nejvýznamnější byly investice do lisovacích a svařovacích technologií společností Schuler Group a ABB.

26. 6. 2024 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše