PROMET GROUP

Mateřská společnost zastřešující skupinovou strategii a řízení, stejně tak jako koordinace akvizičních příležitostí, marketingu a nositele značky Promet.

2001

rok založení

Společnost Promet Group byla založena v roce 2001, jako čtvrtá firma skupiny, která holdingově zastřešila dosavadní aktivity. Od roku založení se skupina pod mateřskou společností rozrostla do čtyř divizí o více než 30 společnostech. Mateřská společnost od počátku řídí rozvoj, akvizice a směřovaní celé skupiny.

Počátkem roku 2022 byly vyčleněny veškeré centrální služby poskytované dceřiným společnostem i externím subjektům pod společnost Promet Corporate Services a mateřská společnost Promet Group zaujala roli holdingových aktivit strategického, akvizičního a investičního řízení, společně s péčí o značku PROMET.

Oznamovatel  

Tento oznamovací systém je určen zaměstnancům společnosti PROMET GROUP a osobám, které se o protiprávním jednání v rozsahu působnosti společnosti PROMET GROUP dozvěděli v souvislosti s výkonem své práce nebo jiné obdobné činnosti.

Vnitřní oznamovací systém
Základní informace pro oznamovatele protiprávního jednání

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše