Rodinný den Tawesco přilákal navzdory dešti přes 1200 lidí

Akce, kterou jsme připravili pro rodiny zaměstnanců kopřivnické firmy ve zkušebním areálu TATRY, nabídla hostům zážitkové jízdy na polygonu, motokáry nebo exkurzi do výrobních hal. Mnozí vydrželi až do večerních hodin, kdy celý program zakončila ohňová show. 

O zážitkové jízdy Tatrami nebo Škodou Enyaq byl obrovský zájem. Na adrenalinovou projížďku se těšili dospělí i děti. Během odpoledne je na polygonu provázelo osm zkušených řidičů a jedním z nich byl i dakarský závodník Tomáš Tomeček, který přišel ve skvělé náladě. "Nějak nefungují brzdy," byla jen jedna z hlášek, které lidé v Tatře během jeho nezapomenutelných jízd slyšeli.    

Nakonec se i počasí umoudřilo, takže si děti mohly vyzkoušet parkour, žonglování a další atrakce. Na motokárách se svezlo několik stovek lidí. Úspěch mělo i malování na obličej a fotobudka, ve které byli všichni nadmíru kreativní. O hudbu se postarala kapela Golden Delicious a o jídlo LP Catering. Nejvíce chutnaly tortilly a valašské frgály. Z nabídky totiž zmizely jako první.    

Součástí Rodinného dne byla také exkurze výrobních hal Tawesca. Někteří partneři a děti tak viděli práci svých blízkých vůbec poprvé. Den otevřených dveří ale přilákal také ty, kteří u nás dlouhá léta pracovali. Bývalí zaměstnanci s velkým zájmem sledovali, co všechno se od jejich působení v Tawescu změnilo. "Jsme nadšení...cítíme se tady moc dobře," jsou jen některé z jejich reakcí. Není divu. Někteří z nich strávili v kopřivnické firmě celý profesní život. I jejich společnou fotku najdete v naší galerii.  

„Jsem moc ráda, že jsme se k Rodinnému dni v Tawescu po letech zase vrátili. Už dlouho tady taková akce nebyla a je to podle mě potřeba. Bývalí zaměstnanci se mohli podívat, co je u nás nového a ti současní měli možnost ukázat svým rodinám a přátelům, kde a jak pracují. Už proto máme tyto dny otevřených dveří moc rádi,“ řekla na akci Denisa Materová, členka představenstva Promet Group. I my doufáme, že si všichni Rodinný den užili a těšíme se, že si podobnou akci zase někdy zopakujeme.

Poděkování patří také organizátorům Rodinného dne. Jiřímu Guňkovi z Hedurioservices a Lucii Hirkové z Profeel agency. Atmosféru z akce vám připomene naše galerie a také video.     

26. 10. 2023 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše