Tawesco podporuje technické obory v regionu

Tawesco podporuje technické obory v regionu Naši personalisté nechyběli na letošní Přehlídce technických profesí v Kopřivnici. Žáci a zástupci odborných škol se na ní jednou za rok seznamují s profesemi strojírenských, elektrotechnických a stavebních oborů.

Přehlídku, která představuje technické obory formou praktických ukázek, podporuje společnost Tawesco také finančně. Přesně tyto akce totiž považuje za důležité a přínosné. "Studenti se dozví, kterých profesí je v regionu na trhu nedostatek, výchovní poradci mají možnost domluvit se zástupci firem školní exkurze a rodiče přímo na místě vidí, kde by jejich dítě po absolvování střední školy mohlo být zaměstnáno. To vše na jenom místě. To nám přijde skvělé a rádi se proto do akce, která se koná v areálu Střední školy a Vyšší odborné školy v Kopřivnici, zapojujeme," říká Ondřej Švub, šéf personálního oddělení Tawesca.   

26. 10. 2023 Tawesco

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše