Zpracování osobních údajů

Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v souhlasu. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Udělený souhlas mohu kdykoliv vzít zpět. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím osobám uvedeným v souhlasu.

Společnost [Tawesco a.s.], IČ [61946389], se sídlem [28. října 3138/41, 702 00 Ostrava], PSČ [702 00], společnost je zapsaná dne 5. ledna 1995 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 12880, (dále jen „Správce“), ve smyslu příslušných právních předpisů zpracovává tyto Vaše osobní údaje (pokud byly v kontaktním formuláři vyplněny):     
 
 

Jméno a příjmení
E-mail
Telefonní číslo
Soubor se životopisem
Zpráva od Vás

Výše uvedené osobní údaje jsou zpracovávány za účelem výběrové řízení na pozici v naší společnosti a vedení evidence uchazečů. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro výběrové řízení a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné Váší žádost vyhodnotit.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

Tyto údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání společnosti Správce.
Zpracování osobních údajů je prováděno společností Správce, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i případní další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací.

V současné době Správce využívá tyto zpracovatele:

- Společnost BlueGhost.cz, s.r.o., IČ 289 01 061, se sídlem Praha 6 – Bubeneč, Českomalínská 516/27, PSČ 160 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, č. vložky 152013 (dále jen „BlueGhost“)

- Společnost VSHosting s.r.o., se sídlem Sodomkova 1579/5, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ: 615 05 455, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 29746 (dále jen „VSHosting“)

Dalšími příjemci osobních údajů mohou být externisté a jiné osoby podílející se na výběrovém řízení. Společnost Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

Máte právo: 

-požadovat po Správci informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracovává,
-požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
-vyžádat si u Správce přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
-požadovat po Správci výmaz těchto osobních údajů, pokud to zákon umožňuje,
-v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na -Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše